Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
25 лют

Купуй подарунки принцесам у "ДивоЛенд"!

Купуй подарунки принцесам у "ДивоЛенд"! Товари для дівчаток зі знижкою цілих -18%*! 

Період дії акції: 26.02.2018 - 10.03.2018. 

*в акції беруть участь товари категорій іграшки для дівчаток, м'яка іграшка, аксесуари. Повний перелік акційних товарів запитуйте на касі. Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями.  

Купуй акційні товари на суму від 300 грн одним чеком та отримай компенсацію вартості акційного товару, або стань володарем головного подарунку - ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ!

Офіційні правила Акції «Подарунки до 8 березня шукай у «Чудо Острів»

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Акція  «Подарунки до 8 березня шукай у «Чудо Острів»  (надалі за текстом даних Правил також іменується як – «Акція»)  проводиться  з метою  просування магазинів з продажу дитячих товарів «Чудо Острів» та «ДивоЛенд», а також має на меті формування   інтересу та споживчого попиту на Акційну продукцію  та збільшення обсягів продажу Акційної продукції.

1.2.   Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

1.3.  Організатором  Акції є:

-  ФОП Дмитрієва Валентина Дмитрівна (ідентифікаційний номер 2667023045);

1.4. Офіційні  умови та порядок проведення Акції встановлюються  даними Офіційними правилами, які  оприлюднюються (розміщуються):

1.4.1. на сайтах  в мережі Інтернет: http://chudo-ostriv.com.ua/   та  http://divolend.ua/

1.4.2.  на інформаційних дошках, що встановлені  в приміщеннях  торгових  залів магазинів, зазначених в пункті 1.6.  даних  Правил.

1.5. Загальний строк проведення Акції:  з «26» лютого  2018  року та по «10» березня  2018 року включно.

1.6. Територія проведення Акції: 

1.6.1. дитячі супермаркети  «Чудо Острів», що знаходяться за адресами:

- м. Київ, вул. Лугова, 12, ТРЦ "Караван";

- м. Житомир, вул. Київська, 77, ТЦ "Глобал.ua";

- м. Черкаси, б-р Шевченка, 385, ТРЦ "Depo.t center", 2 поверх;

м. Чернівці,  вул. Головна, 265-А, ТРЦ "DEPOt center", 2 поверх;

- м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 17, ТРЦ "Квартал";

м. Вінниця,  вул. Зодчих, 2, ТРК "Поділля Сity";

- м. Харків, вул. Академіка Павлова, 44Б, ТРЦ "Французький Бульвар", 2 поверх;

- м. Харків, Кільцевий шлях, 4-А, ТРЦ "Мaгелан", 2 поверх;

- м. Харків, вул. Академіка Павлова,120

- м. Харків, пр. Гагаріна, 181, "ТРЦ SunMall", 3 поверх

м. Полтава, вул. Зіньківська, 6/1- А, ТРЦ "Київ";

- м. Полтава, вул. Європейська, 60-А, ТРЦ "Конкорд", 3 поверх;

- м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17, ТРЦ "Караван", 2 поверх;

- м. Одеса, Генуезька 5,  ТРЦ "Gagarinn Plaza", 2 поверх;

- м. Луцьк, вул. Сухомлинського, 1, ТЦ "Порт Сіті";

- м. Львів, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30, ТРЦ "King Cross Leopolis"

- м. Львів, вул.Богдана Хмельницького, 176, ТЦ "Фуршет", 2 поверх

- м. Рівне, вул. Макарова, 23, ТРЦ “Екватор”.

- м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, 5-А, ТЦ «Рай Центр»

- м. Кропивницький, вул. Перспективна,48, ТРЦ "Depo.t center", 2 поверх

- м. Київ, пр-т Ак.Палладіна, 16 ТЦ "Academ-City", 2-й поверх

- м. Бердичіввул. Європейська, 26, ТРЦ "Галерея Бальзак", 4 поверх

- м. Броваривул. Київська, 316, ТРЦ "Термінал"

- м. Коломияпл. Вічевий Майдан, 2

- м. Ужгородвул. Фединця, 35

м. Кам'янець-Подільськийвул. Першотравнева, 9В

1.6.2.  Магазини «ДивоЛенд», що знаходяться за адресами:

- м. Дніпро, Донецьке шосе, 9-А;

- м.  Дніпро, пр-т. Героїв, 3-Д;

- м. Кам'янське, вул. Кірова, 6-А;

- м. Чернігів, пр. Миру, 49;

- м. Запоріжжя, Хортицьке шосе, 6-А.

 

2. ЗАОХОЧЕННЯ ДО УЧАСТІ В АКЦІЇ:

2.1. Заохоченням до участі у даній акції є:

-  надання можливості Переможцям  акції  на придбання  за спеціальною акційною ціною у Організатора Акції Подарункових карток «Чудо Картка» загальним номіналом, що дорівнює округленому значенню (з точністю до сотень гривень)  вартості придбаної  Акційної  продукції за відповідним чеком;

- надання можливості Головному переможцю акції на придбання у Організатора акції дитячого електромобіля M 3108EBLR-2 за ціною 1, 00 грн.  (одна гривня 00 копійок).

2.1.1. Під Спеціальною акційною ціною, за якою Переможці акції набувають право на придбання у Організатора акції Подарункових карток «Чудо Картка» розуміються наступні ціни:

Номінал  подарункової картки

Спеціальна Акційна ціна

Подарункова картка «Чудо картка» номіналом 100 грн.

 1, 00 грн. (одна гривня 00 коп.)

Подарункова картка «Чудо картка» номіналом 300 грн.

 3, 00 грн. (три гривні 00 коп.)

Подарункова картка «Чудо картка» номіналом 500 грн.

 5, 00 грн.(п’ять гривень 00 коп.)

 

2.1.2. При округленні вартості  Акційної продукції, придбаної учасником акції за відповідним чеком, використовуватиметься метод округлення вартості до сотень гривень (тобто до  найближчого цілого числа, що є кратним 100 (ста) за наступним правилом:

-  у випадку,   якщо вартість Акційної продукції  в розряді десятків і одиниць  гривень  та копійок є меншою за п’ятдесят гривень нуль  копійок,   то попередня цифра  в розряді сотень гривень залишається не змінною;

- у випадку, якщо  вартість акційної продукції   в розряді десятків і одиниць гривень  та  копійок дорівнює або є більшою  за п’ятдесят гривень нуль  копійок,  то попередня цифра  в розряді сотень гривень збільшується на одиницю;

- після округлення вартості придбаної акційної продукції до сотень гривень  цифри в розряді десятків та одиниць гривень і копійки замінюються нулями.

 

Наприклад: 

Приклад 1:

2 135, 50 грн. ≈ 2 100, 00 грн.

Щоб округлити до сотень гривень  2 135 грн.  та 50 коп. то цифри в розряді десятків і одиниць гривень та копійок (тобто 35 грн. 50 коп.) порівнюємо з 50 грн. 00 коп. Враховуючи, що 35 грн. 50 коп. є меншим за 50 грн.  00  коп., то цифра в розряді  сотень гривень (у нашому випадку один) залишається незмінними.  Відповідно при округленні  2 135, 00 грн. до ста гривень отримуємо 2 100, 00 грн.

 

Приклад 2:

3 250, 10 грн. ≈ 3 300, 00 грн.

Щоб округлити до сотень гривень  3 250 грн.  50 коп. то цифри в розряді десятків і одиниць гривень та копійок (тобто 50 грн. 10 коп.) порівнюємо з 50 грн. 00 коп. Враховуючи, що 50 грн. 10 коп. є більшим   за 50 грн.  00  коп., то цифри в розряді  сотень гривень (у нашому випадку 2) збільшується на одиницю (2+1=3)

Відповідно при округленні  3 250, 10 грн. до ста гривень отримуємо 3 300, 00 грн.

 

3. АКЦІЙНА ПРОДУКЦІЯ

3.1. Перелік продукції, яке  бере участь в Акції (далі - Акційна продукція):  товари відділу для дівочок та м'які іграшки.

3.2. Не вважаються Акційною продукцією: конструктори, пазли, розвиваючі іграшки, товари дитячої творчості,  дитячий одяг, товари дитячої гігієни. При цьому факт наявності на упаковці продукції, переліченої в даному пункті  цих Правил, зображень, що  асоціативно відносять відповідну продукцію до категорії товарів для дівчат, не є підставою для віднесення вказаної категорії товарів до Акційної продукції.  

3.3. Повний перелік Акційної продукції міститься на касах Магазинів, перелічених в пункті  1.6. даних Правил.

3.4. На строк проведення Акції, вказаний в пункті 1.5. даних Правил,  при придбанні  Акційної продукції усім без винятку Покупцям надається знижка в розмірі 18 % від вартості Акційної Продукції зазначеної на вітрині.

 

4. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

4.1. Учасниками Акції (надалі також – «Учасники») можуть бути громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, є постійними учасниками Програми лояльності «ВАУ БОНУС» (що підтверджується наявністю картки «ВАУ БОНУС», оформленої своє ім’я)  та виконали Правила Акції.

4.2. Учасниками Акції за будь-яких обставин не можуть  бути наступні особи:

а). Організатор акції, їх працівники та представники

б). Чоловік або дружина осіб, зазначених у підпункті «а» цього пункту даних Правил;

в). Близькі родичі (діти, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, зазначених у підпунктах «а» та «б» цього пункту даних Правил;

г) Неповнолітні особи;

д) Недієздатні та обмежено дієздатні фізичні особи.

3.3.  Обмеження щодо участі в Акції можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції  шляхом розміщення відповідної інформації на   веб-сайтах:   http://chudo-ostriv.com.ua/   та/або   http://divolend.ua/

 

5. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

5.1.  Для того, щоб взяти участь в Акції та отримати Заохочення, будь-якій особі, що відповідає

Вимогам, переліченим в Розділі 4. даних Правил, в період проведення  Акції, вказаний в пункті 1.5. даних Правил,  необхідно здійснити наступні дії:

5.1.1. Придбати Акційну Продукцію, перелічену в пунктах  3.1., 3.2. даних Правил,  в одному з магазинів, зазначених  в підпунктах 1.6.1. та 1.6.2. даних Правил,  на суму не менш ніж 300, 00  грн.  (триста гривень 00 копійок) за одним чеком.

               За бажанням учасника Акції допускається комбінування  в одному чеку Акційної Продукції з іншими Товарами, придбаними у магазині,  у будь-якому кількісному співвідношенні, але при визначенні вартості акційної продукції  у розрахунок береться лише  вартість Акційної продукції, а вартість інших Товарів, включених у чек у розрахунок не береться.

При визначенні суми вартості  Акційної продукції  не враховуються:

-  суми наданих  знижок, у тому числі вісімнадцяти відсоткова  знижка на акційну Продукцію, визначена пунктом  3.4. даних Правил,

-  оплата бонусами програми лояльності «Вау Бонус»,

-  оплата подарунковими карткам та/або сертифікатами.

Тобто для участі  в акції Учасник акції  повинен фактично сплатити   в магазині грошовими коштами (в готівковій або безготівковій формі)  суму в якості оплати вартості придбаної Акційної продукції, не меншу  ніж  300, 00 грн. (триста гривень 00 копійок).  При цьому при проведенні розрахунків допускається часткова оплата бонусами та/або подарунковими сертифікатами чи картками, але при цьому сума остаточної  оплати вартості  Акційної продукції  грошовими коштами повинна бути не меншою  ніж  300, 00  грн.  (після списання бонусів і застосування інших акційних умов, в тому числі вісімнадцяти відсоткової знижки). 

5.1.2. При проведенні розрахунків за акційну продукцію пред’явити (надати)  Продавцеві (Касиру) відповідного магазину оригінал власної картки «Вау Бонус»;  

5.1.3. Зберегти оригінал товарного чеку, яким підтверджується факт придбання Акційної продукції.

5.2. Після закінчення строку проведення Акції, вказаного    в пункті 1.5. даних Правил,  Організатором акції будуть  сформовані  та завантажені  на сайт https://random.org  списки  Спеціальних Кодів, в порядку та на умовах, що визначені Розділом 6 даних Правил.

5.3. У випадку, якщо будь-який Учасник акції до настання дати, вказаної в пункті 5.4. даних Правил,  скористався своїм правом, визначеним ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» на повернення Акційної продукції належної якості та/або на обмін Акційної продукції належної на іншу Продукцію належної якості, яка не є Акційною Продукцією, то у даному випадку такий Учасник  втрачає своє право на подальшу участь в Акції (за відповідним чеком) і Організатор Акції відповідний Спеціальний код  за даним  чеком формувати  не буде.

5.4. Під час визначення Переможців акції та Головного переможця акції від  учасників Акції  не вимагається особистої явки та присутності. При цьому організатор Акції зобов’язаний  забезпечує фото та відео фіксацію процедури визначення та оголошення Переможців Акції та розміщення вказаних  відеоматеріали та перелік Переможців у  (тому числі інформацію, що дозволяє ідентифікувати   Головного Переможця)   на веб-сайті http://chudo-ostriv.com.ua