Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
06 бер

Пригости своїх друзів зі світу Enchantimals™ чарівним морозивом від Пріни та Джейли!

Цей чарівний фургончик з морозивом зовні схожий на іглу, побудовану з крижаних цеглин. Його яскраві жовті колеса готові об’їхати увесь світ Enchantimals, а ріжок морозива зверху допомагає рекламувати смачну продукцію. Лялька Пінгвін Пріна заввишки 15 см, її ніжки згинаються аби зручно було сидіти за кермом свого фургончика, в неї яскрава спідничка, що прикрашена зображеннями морозива, помаранчеві черевики, які нагадують лапки пінгвіна, а також рожевий обруч на чорному волоссі. Її маленька подруга – пінгвінятко Джейла має милий шарфик, адже ці чарівні подруги прибули до нас з чарівного «Морозолісу»! Підчас зупинки допоможи подругам відкрити задню стінку фургончику, зайти всередину, обернути прилавок та нагодувати всіх друзів Enchantimals™ прохолодними ласощами. Усі бажаючі можуть примоститися на один з двох стільців і обрати морозиво на свій смак.

Запрошуй на морозиво щойно прибулих до нас – друзів головних героїнь (FNH22):

  • Чарівну Гепарда Черіш та її подругу Квік-Квік (FJJ20);
  • Яскраву Папужку Піккі та її подругу Прінні (FJJ21);
  • Доброго Їжачка Хіксбі та його друга Пойнтера(FJJ22);
  • Товариську Білочку Санчу та її подругу Стампер (FMT61)

Або своїх улюблених головних героїнь (DVH87 ):

  • Кмітливу Лисичку Фелісіті та її подругу Флiк (DVH89);
  • Творчу та енергійну Кролика Брі та її подругу Твіст (DVH88);
  • Веселу пустунку Скунсика Сейдж та її подругу Капер (DYC75);
  • Балакучу та впевнену в собі Паву Петтер та її друга Флепа (DYC76);

Збери усіх ляльок із серії, створи власний світ Enchantimals™ та розкажи свої чарівні історії (кожна лялька продається окремо за наявності). До набору входять Пінгвін Пріна, пінгвінятко Джейла, фургончик з морозивом та аксесуари.

Кольори та декорації можуть відрізнятися від зображених на фото. Відкрий для себе справжню дружбу чарівного світу Enchantimals™! Це магічний ліс, сповнений сюрпризів та неймовірних пригод!

Дітям сподобається відтворювати чудеса зі світу, де Піклування — це наше призвання!