Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
20 квіт

Ребрендинг мережі дивовижних магазинів для дітей "ДивоЛенд"

Шановні клієнти наших магазинів дитячих товарів, раді повідомити Вам, що тепер магазини мережі «ДивоЛенд» входять до складу перспективної мережі дитячих супермаркетів «Чудо Острів»!

Що це означає? Ми приєдналися до великої національної мережі дитячих супермаркетів, що представлена у понад 20 містах України. Разом з тим ми раді будемо запропонувати Вам ще більше якісних товарів для дітей за кращими цінами, ще більше можливостей економити та піклуватися про дітей.

Чи закрились магазини? – Ні, усі магазини працюють. Адреси магазинів не змінились. Перелік адрес магазинів «Чудо Острів» можна подивитися тут

Чи міняється графік роботи магазинів? – Графіки роботи магазинів не змінилися.

Що з моїми бонусами? – Бонуси на Вашій картці Вау Бонус зберігаються та діють у звичайному режимі. Крім того, Ви маєте змогу накопичувати і витрачати бонуси в будь-якому магазині Чудо Острів. Дізнатись про програму лояльності «Вау Бонус» можна тут

Що змінилось? – Ми змінили зовнішній вигляд магазинів, оформлення торгівельної площі, наповнення товарами. Тепер на Вас чекатиме ще більш широкий асортимент товарів для діточок, іграшок, одягу та іншого! А також у магазинах зявилось багато нових проектів: наприклад, «Чудо Вигода» - найбільш затребувані товари за найкращими цінами. Більше про нові проекти можна дізнатись у магазині.

Як перевірити стан бонусів, який був в Особистому Кабінеті? – Ми про це вже подбали: тепер Ви зможете перевірити особисту інформацію та стан своїх бонусів в Особистому Кабінеті на сайті «Чудо Острів».

Номер гарячої лінії? – Ми завжди раді допомогти Вам у будь-якому питанні, стосовно наших магазинів. Дзвоніть за номером +38 (097) 808-60-60.

Приєднуйтесь до соціальних мереж "Чудо Острів"! Стежте за новинами та дізнавайтесь першими про найвигідніші пропозиції:

Ми чекаємо на Вас у «Чудо Острів»!