
Човен надувний Intex SEAHAWK 68351
6 387 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 68351
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 22 кг |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 13 років |
| Довжина: | 122 см (весло) |
| Додатково | Весла, ручний насос |
| Категорія | Інше надувне |
| Максимальне допустиме навантаження | до 480 кг |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 338 х 127 х 50 см |
| Розмір паковання | 62 х 42 х 35 см |
| Тип товару | Човен надувний |
- Ціна: 6 387 ₴





