
Пенні Борд Prof1 в асортименті MS 0749-7
356 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: MS 0749-7
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penny |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років — 14 років | 15 років | 17 років | 18 | 3 роки| 4 роки| 5 роки| 6 | 7 років| 8 років| 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 3-4 роки,5-7 років — 8-10 років — від 13 років |
| Діаметр коліс | 6 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 70 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал коліс | PU |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 55 х 15 см |
| Тип товару | Скейт дитячий |
| Колір | Мікс |
- Ціна: 356 ₴
