
Скейт Prof1 розбірний, в асортименті MS 0322-2
264 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: MS 0322-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вік | 10 років — 11 років | 12 років | 13 років | 15 років | 16 років | 18 років | 5 років| 6 років| 7 років| 8 | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років,8-10 років — від 13 років |
| Діаметр коліс | 5 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал коліс | ПВХ |
| Подшипники | 608 Z |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 78 х 20 см |
| Тип товару | Скейт дитячий |
| Колір | Мікс |
- Ціна: 264 ₴
