
Надувний плотик Intex Райдужна мушля 58791
404 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 58791
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,31 кг |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років, 17 років — 18 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Категорія | Розваги надувні |
| Максимальне допустиме навантаження | до 100 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 157 х 127 х 25 см |
| Тип товару | Плотик для купання |
- Ціна: 404 ₴


