
-9%
Карт педальний Bambi Racer червоний М 1450-3
6 303 ₴
5 735,73 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 1450-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гальма | Ручний |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Мегарозродажу |
| Вік | 5 років — 6 років | 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Висота до сидіння | 35 см |
| Діаметр коліс | 25 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Розмір | 111 х 59 х 66 см |
- Ціна: 5 735,73 ₴
