
Батут надувний Intex Замок 48259
3 174 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 48259
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Мегарозродажу |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Категорія | Розваги надувні |
| Максимальне допустиме навантаження | до 54 кг |
| Особливості | Дно надувне |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 175 х 175 х 135 см |
| Розмір паковання | 55 х 41,5 х 17 см |
| Тип товару | Батут надувний |
- Ціна: 3 174 ₴







