
Каталка-толокар Bambi 2в1 з батьківською ручкою, синій M 4288-12
1 965 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4288-12
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 4.3 кг |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки | 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Додатково | Звукові світлові ефекти |
| Допустима вага | 23 кг |
| Матеріал | Пластмаса |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 80 х 38 х 52 см |
- Ціна: 1 965 ₴



