
Каталка-толокар Bambi Racer 2в1 білий M 4288-1
1 965 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4288-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 4.3 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 5,2 кг |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки | 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Висота керма | 43 см |
| Висота сидіння | 30 см |
| Висота спинки | 52 см |
| Діаметр коліс | 17 см |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 23 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 92 х 80 х 38 см |
| Розмір паковання | 65,5 х 36 х 29,5 см |
- Ціна: 1 965 ₴




