
Ігровий надувний центр Intex Динозавр з розбризкувачем, гіркою та іграшками 57444
1 813 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 57444
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10.5 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки | 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Додатково | Ремкомплект, зливний клапан |
| Категорія | Розваги надувні |
| Максимальне допустиме навантаження | до 81 кг |
| Об'єм басейну | 310 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 249 х 191 х 109 см |
| Розмір паковання | 13 х 46 х 36 см |
| Тип товару | Ігровий центр надувний |
- Ціна: 1 813 ₴



