
Динозавр Happy Line Трицератопс з фігуркою 960200
560 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 960200
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Мегарозродажу |
| Тип | Динозавр |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Живлення | Батарейка-таблетка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 25 см |
| Розмір паковання | 27 х 19 х 12,5 см |
| Розмір фігурки | 7 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Функції | Звук |
- Ціна: 560 ₴




