
Динозавр-трансформер Dinoster Оз EU580853
497 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: EU580853
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акційні товари | Акція топ брендів |
| Вага | 0,35 кг |
| Тип | Динозавр |
| Вік | 10 років — 5 років | 6 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Матеріал | АБС — пластик, термопластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 16 х 13 х 11 см |
| Розмір фігурки | 13 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 497 ₴




