
Коляска для ляльки Melogo в асортименті 9308
892 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 9308
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коляска |
| Вік | 1 рік| 1,5 роки| 2 роки| 2,5 роки | 3 роки| 4 роки| 5 років |
| Розмір паковання | 72 х 32 см |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Діаметр коліс | 11 см |
| Матеріал | Метал, тканина |
| Матеріал коліс | ПВХ |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 73 х 64 х 36 см |
| Ручка коляски | 61 см |
- Ціна: 892 ₴




