
Коляска для ляльки Melogo металева в асортименті 9369/82100
1 534 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 9369
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коляска |
| Вік | 1 рік| 1,5 роки| 2 роки| 2,5 роки | 3 роки| 4 роки| 5 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Додатково | Кошик |
| Матеріал | Метал, Поліуретан, Рекстиль |
| Новогодний каталог | Да |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 36 x 61 x 68 см |
| Розмір коліс | 15 см |
| Ручка коляски | Прогумована (висота-54 см) |
- Ціна: 1 534 ₴



