
Конструктор LEGO Duplo Вантажівка з абеткою 10421
1 792 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 10421
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Кількість деталей | 36 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,83 кг |
| Тип конструктора | Спецтранспорт |
| Вік | 2 роки | 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 14 х 11 х 7 см |
| Розмір паковання | 38 х 26 х 9,5 см |
| Серія | LEGO Duplo |
- Ціна: 1 792 ₴




