
М'яка іграшка #Sbabam Мама ретривер з сюрпризом 44/CN-23-3
895 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 44/CN-23-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акційні товари | Мегарозродажу |
| Вага | 0,38 кг |
| Тип | Собачки |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки| 4 роки | 5 років | 6 років — 7 років — 8 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років| 8-10 років |
| Матеріал | Штучне хутро, пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 33 см |
| Розмір паковання | 33 х 23 х 18,5 см |
| Серія | Big Dog |
- Ціна: 895 ₴




