
Лялька Enchantimals Тукан Тріппі HRX83
366 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: HRX83
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0,1 кг |
| Вік | 10 років — 4 роки | 5 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Висота ляльки | 15 см. |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Мультфільм | Enchantimals |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір вихованця | 4-5 см |
| Розмір паковання | 22 х 13 х 5 см |
| Серія | Sunshine Beach |
- Ціна: 366 ₴



