
Самокат для підлітків iTrike синій SR2-047-BBL
1 647 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: SR2-047-BBL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років — 8-10 років |
| Діаметр коліс | 12 дюймів |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал коліс | Гума |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір підніжки | 30-11 см |
| Кермо | Регульована висота 77-97 см |
| Гальмо | Ручний |
- Ціна: 1 647 ₴
