
Конструктор LEGO Technic Сміттєвоз Mack® LR Electric 42167
1 425 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 42167
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Кількість деталей | 503 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стать | Для хлопчиків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,7 кг |
| Тип конструктора | Машини |
| Вік | 10 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 8-10 років |
| За захопленням LEGO | Машинки|Транспорт |
| Розмір машинки | 23 х 9 х 8 см |
| Розмір паковання | 35,5 х 19 х 7 см |
| Серія | LEGO Technic |
- Ціна: 1 425 ₴









