
Басейн сімейний Intex 457 х 107 см з фільтр-насосом 26166
11 296 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 26166
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 43.9 кг |
| Висота | 107 см |
| Діаметр | 457 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років — 14 років | 15 років | 17 років | 18 років — 6 років | 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років,8-10 років — від 13 років |
| Додатково | Драбина, насос-фільтр, тент, підстилка, зливний клапан |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Насос-фільтр | 3785 л/год |
| Об'єм басейну | 11775 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 457 х 107 см |
| Розмір паковання | 116,2 х 40,4 х 49,9 см |
| Тип басейну | Сімейний надувний |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 11 296 ₴




