
Шкільна парта Bambi зі стільцем світло-рожева M 4428-8-2
4 453 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: M 4428-8-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Регул |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,5 кг |
| Вага паковання | 14,5 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Висота сидіння | 30-42 см |
| Висота столика | 51-74 см |
| Комплектація | Парта, стілець, лампа, підставка для книг |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Розмір сидіння | 36 х 34 см |
| Розмір стільниці | 70 х 38 см |
| Розмір столика | 70 х 56 х 102/125 см |
| Розмір стільчика | 36 х 40 х 62/70 см |
| Розмір паковання | 76 х 62 х 21 см |
- Ціна: 4 453 ₴

