
Шкільна парта Bambi рожева M 5068-8-2
4 687 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5068-8-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Регул |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 5 років — 6 років | 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Висота столика | 77-100 см |
| Додатково | Підставка для книги, лампа |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Розмір сидіння | 36 х 42 см |
| Розмір стільниці | 70 х 38 см |
| Розмір паковання | 75 х 62 х 21 см |
| Функції | Свет |
- Ціна: 4 687 ₴

