
Підстилка Bestway для басейнів 396 см 58002
627 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 58002
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,35 кг |
| Вікова група | Від 13 років |
| Категорія | Обслуговування басейнів |
| Матеріал | Тарпаулін |
| Розмір | 396 х 396 см |
| Розмір паковання | 30 х 30 х 8 см |
| Тип товару | Фільтри та аксесуари |
- Ціна: 627 ₴



