
Швидкострільний дитячий бластер X-Shot Red Excel Turbo Fire 36270R
1 771 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 36270R
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1,2 кг |
| Тип | Бластер |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років,8 років — 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років |
| Кількість патронів | 48 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 60 х 28 см |
| Розмір паковання | 61 х 28 х 7 см |
| Серія | X-Shot Excel |
- Ціна: 1 771 ₴





