
Конструктор LEGO Creator Ретро фотокамера 31147
839 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 31147
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Кількість деталей | 261 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,37 кг |
| Вік | 10 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 8-10 років |
| За захопленням LEGO | Декорування |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 7 см |
| Розмір паковання | 26 х 19 х 5 см |
| Серія | LEGO Creator |
- Ціна: 839 ₴









