Конструктор LEGO Icons McLaren MP4/4 і Айртон Сенна 10330
3 159 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 10330
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Кількість деталей | 693 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стать | Для хлопчиків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,93 кг |
| Тип конструктора | Машини |
| Вік | 18 років |
| Вікова група | Від 13 років |
| Марка авто | McLaren |
| За захопленням LEGO | Декор|Машинки|Транспорт |
| Повідець для подарунка | День св. Валентина |
| Розмір | 32 х 17 х 12 см |
| Розмір паковання | 38 х 26 х 7 см |
| Серія | LEGO Icons |
- Ціна: 3 159 ₴
