
Каталка-ходунки Limo Toy ігровий центр 2 кольори M 5473 AB
1 420 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: M 5473 AB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Каталка-ходунки |
| Вік | 1 рік| 1,5 року| 10 місяців| 11 місяців| 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Інтерактивність | Да |
| Максимальне допустиме навантаження | до 12 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Батарейки |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 42 х 40 х 40 см |
| Розмір паковання | 48 х 42 х 13,5 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Функції | Звук | Музика | Світ |
| Колір | Мікс |
- Ціна: 1 420 ₴





