
Трек B7805
930 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: B7805
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акційні товари | Мегарозродажу |
| Тип | Трек |
| Вік | 6 років — 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Довжина траси | 50 см |
| Інерційний привод | Да |
| Комплектація | 2 машинки (7 см) |
| Живлення | Батарейки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 55 х 35 х 7 см |
- Ціна: 930 ₴
