
Надувний матрац Bestway Full 6713M
1 003 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 6713M
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 5-7 років |
| Категорія | Матраци та ліжка |
| Максимальне допустиме навантаження | до 300 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 191 х 137 х 25 см |
| Розмір паковання | 30 х 30 х 11 см |
| Тип товару | Матрац надувний |
- Ціна: 1 003 ₴







