
Ходунки Bambi синi M 5032L-4
1 876 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5032L-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,6 кг |
| Тип | Ходунки |
| Вік | 1 рік| 1,5 року| 10 місяців| 11 місяців| 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-2 років |
| Висота | Регульована 3 положення |
| Висота сидіння | 22-26 см |
| Висота спинки | 47-51 см |
| Висота столика | 41-45 см |
| Діаметр коліс | 11,5 см| 5 см |
| Кількість коліс | 6 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 19 кг |
| Матеріал | Текстиль, пластик, метал |
| Панель | Знімна |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 73 х 56 х 57 см |
| Розмір паковання | 71 х 63 х 51 см |
| Стопор | Да |
| Функції | Звуки тварин | Музика | Рухомі деталі | Світло |
- Ціна: 1 876 ₴




