
Надувний круг Intex Пончик 56263
226 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 56263
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 700 г |
| Вік | 10 років — 11 років | 12 років | 13 років | 15 років | 16 років| 17 років| 18 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 80 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 99 х 25 см |
| Розмір паковання | 20 х 18 х 4 см |
| Тип товару | Круг надувний |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 226 ₴


