
Басейн дитячий Bestway надувний 262 х 157 х 46 см Блакитна лагуна 54117
1 133 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 54117
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років — 3 роки | 4 роки | 5 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Категорія | Басейн наливний |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 544 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 46 х 157 х 262 см |
| Розмір паковання | 40,5 х 40,5 х 9,5 см |
| Форма | Овальний |
- Ціна: 1 133 ₴









