
Насос ручний Intex підлоговий з 3-ма насадками 68605
318 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 68605
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,9 кг |
| Вікова група | Від 13 років |
| Категорія | Насос |
| Комплектація | Насос, шланг, насадки |
| Матеріал | Пластмаса |
| Об'єм, мл | 2,8 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 37 см |
| Розмір паковання | 35,5 х 19 х 12 см |
| Тип товару | Насос |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 318 ₴



