
Басейн дитячий Bestway квадратний, 86-86-25 см, 2 кольори 51116
364 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 51116
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 0.96 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки | 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Додатково | Ремкомплект |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 84 л |
| Особливості | Дно надувне |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 86 х 86 х 25 см |
| Розмір паковання | 24 х 23 х 6,5 см |
| Зливний клапан | Да |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Квадратний |
- Ціна: 364 ₴



