
Басейн дитячий Bestway 168-38 см, Jumbo Hippo 51203
617 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 51203
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки| 2,5 роки| 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 508 л |
| Особливості | Дно ненадувне |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 168 х 38 см |
| Розмір паковання | 30 х 30 х 6 см |
| Зливний клапан | Немає |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 617 ₴


