
Басейн дитячий Bestway надувний прямокутний 201-150-51 см 54005
1 002 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 54005
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років — 6 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 450 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 201 х 150 х 51 см |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 1 002 ₴



