
Басейн каркасний Bestway прямокутний 221х150х43 см ремкомплект 56401
3 045 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 56401
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 10.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 10 років — 11 років | 12 років | 13 років | 15 років | 16 років | 6 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років,8-10 років — від 13 років |
| Комплектація | Каркасний басейн |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Об'єм басейну | 1200 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 221 х 150 х 43 см |
| Розмір паковання | 109 х 24 х 20,5 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 3 045 ₴


