
Насос ручний Intex 69613
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 69613
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,15 кг |
| Вікова група | Від 13 років |
| Категорія | Насос |
| Матеріал | Пластмаса |
| Об'єм, мл | 0,45 л |
| Розмір | 29 см |
| Розмір паковання | 29 х 5 х 5 см |
| Тип товару | Насос |
- Ціна: 62 ₴



