
Будинок дитячий пластиковий Doloni 02550/5
5 495 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 02550/5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Будиночок вуличний |
| Вік | 1 рік| 1,5 роки| 2 роки| 2,5 роки | 3 роки| 4 роки | 5 років| 6 років | 7 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Висота | 120 см |
| Конструкція | Складана |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 129 х 129 х 120 см |
| Розмір паковання | 31 х 86 х 120 см |
- Ціна: 5 495 ₴






