
Набір дитячих меблів Doloni 04680/7
1 671 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 04680/7
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Меблі дитячі |
| Вік | 1 рік| 1,5 роки| 2 роки| 2,5 роки | 3 роки| 4 роки| 5 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Максимальне навантаження на сидіння | 75 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір столика | 48 х 82 х 56 см |
| Розмір стільчика | 30 х 30 х 60 см |
| Розмір паковання | 58 х 15 х 83 см |
| Колір | Біло-блакитний |
- Ціна: 1 671 ₴




