
Мотобайк Doloni 0138/510
733 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 0138/510
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Біговел |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Висота до сидіння | 25 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 35 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 62 х 48 х 29 см |
| Колір | Біло-синій |
- Ціна: 733 ₴

