
Мотобайк Doloni 0139/59
943 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 0139/59
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Біговел |
| Вік | 2 роки| 2,5 роки| 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 70 х 50 х 37 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Функції | Музика |
| Колір | Чорно-зелений |
- Ціна: 943 ₴



