
Шкільна парта Bambi зі стільцем блакитна M 5068-12
4 690 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5068-12
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14,3 кг |
| Тип | Парта |
| Вік | 10 років — 4 роки | 5 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Висота сидіння | 30-42 см |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір стільчика | 36 х 40 см |
- Ціна: 4 690 ₴





