
Ходунки Bambi рожеві M 6134-8
1 896 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6134-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,5 кг |
| Тип | Ходунки |
| Вік | 1 рік| 1,5 року| 10 місяців| 11 місяців| 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-2 років |
| Висота | Регульована 3 положення |
| Висота сидіння | 30-35 см |
| Висота спинки | 52-56 см |
| Висота столика | 40-44 см |
| Діаметр коліс | 7 см |
| Кількість коліс | 8 |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Панель | Знімна |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 68 х 56 х 56 см |
| Розмір паковання | 71 х 13 х 63 см |
| Стопор | 2 шт. |
| Функції | Музика | Посувні деталі | Свет |
- Ціна: 1 896 ₴




