
Басейн дитячий Bestway підводний світ, 183-33 см, 3 кільця, ремкомплект 51005
554 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 51005
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 1.5 кг |
| Діаметр | 183 см |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Додатково | Ремкомплект |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 480 л |
| Особливості | Дно ненадувне |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 183 х 33 см |
| Розмір паковання | 30 х 24 х 6,5 см |
| Зливний клапан | Да |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 554 ₴








