
Круг надувний Bestway Пончик 36300
142 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 36300
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,27 кг |
| Вік | 10 років — 11 років | 12 років | 13 років — 14 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Категорія | Розваги надувні |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 91 см |
| Розмір паковання | 31 х 18 см |
| Тип товару | Круг надувний |
- Ціна: 142 ₴









