
Басейн дитячий Bestway 152-30 см, круглий, 211л, 3 кільця 51103
431 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 51103
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки | 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Додатково | Ремкомплект |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 211 л |
| Особливості | Дно надувне |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 152 х 30 см |
| Розмір паковання | 30 х 29 см |
| Зливний клапан | Да |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | Мікс |
- Ціна: 431 ₴



