
Плотик Intex Фламінго 57558
585 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 57558
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Додатково | З ручками, ремкомплект |
| Категорія | Розваги надувні |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 147 х 140 х 94 см |
| Розмір паковання | 27 х 25 х 10 см |
| Тип товару | Плотик для купання |
- Ціна: 585 ₴



